Bailey Shapes BY bailey lights led-lamp e27 4W 922 2200K 240LM dimbaar - 142440
Artikelnummer: 22701615 | Fabrikantnummer: 142440 | EAN: 8714681424407
Het productnummer van de fabrikant is 142440. Het EAN nummer is 8714681424407. Het interne artikelnummer is 22701615.
Kleurtemperatuur
BAI LED Teapot Earl Helder E27 4W 2200K 240lm Dimbaar 230V-240V 922 320° 255x220mm Theepot DECO LED Filament lamp
Met de Teapot Earl (what’s in a name?) heeft Bailey iets unieks in huis. Het zijn Led filament lampen volgens het Spiraled® principe (gedraaid filament, 2200K dimbaar) in de vorm van een theepot. Dit model mag natuurlijk in geen enkele koffie- en theesalon of andere omgeving waar thee wordt geserveerd ontbreken. De modellen zijn zo speciaal dat ze door Bailey beschermd zijn bij het Europese merkbureau, zodat ze uniek blijven. Met de accessoires en snoeren van Bailey zijn er vele mooie combinaties te maken die het interieur verrijken. Bovendien zijn deze lampen energiezuinig.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Shapes by Bailey Lights
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 220 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 255 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 60 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. stroom | 20 - 20 mA |
| Lichtstroom | 240 - 240 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 240 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22701615
Fabrikantnummer: 142440