Bailey Foot switch single-pole white - 141358
Artikelnummer: 21502489 | Fabrikantnummer: 141358 | EAN: 8714681413586
Omschrijving
Bailey snoerdimmer/snoerschakelaar, vermogen 50W
Het productnummer van de fabrikant is 141358. Het EAN nummer is 8714681413586. Het interne artikelnummer is 21502489.
Aanvullende informatie
BAI Vloerschakelaar 1-polig Wit 250V 2A geschikt voor platte en ronde kabel 2x0.75mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Snoerdimmer/snoerschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Type belasting | Ohmse belasting |
| Nom. stroom | 2 A |
| Bedieningswijze | Drukknop |
| Vermogen | 50 - 50 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Snoerschakelaar |
| Categorieën |
Elektrische toebehoren
Armaturen |
Huidige product