Bailey Speciaallamp 7414Y par36 schroef geel signaal 18W 12,8V - 142674
Artikelnummer: 22748072 | Fabrikantnummer: 142674 | EAN: 8714681426746
Het productnummer van de fabrikant is 142674. Het EAN nummer is 8714681426746. Het interne artikelnummer is 22748072.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Sealed beam
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 18 W |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 70 mm |
| Kleurtemperatuur | 2400 K |
| Lichtsterkte | 650 cd |
| Lichtstroom | 170 lm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Diameter | 115 mm |
| Brandstand | Overig |
| Filament | Enkelvoudige gloeidraad |
| Lampspanning | 12.8 - 12.8 V |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22748072
Fabrikantnummer: 142674