Bailey Special application Ejg R7S 119MM 120V 750W 400u - 147169
Artikelnummer: 26724263 | Fabrikantnummer: 147169 | EAN: 8714681471692
Omschrijving
EJG R7s 119mm 120V 750W 400u
Het productnummer van de fabrikant is 147169. Het EAN nummer is 8714681471692. Het interne artikelnummer is 26724263.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEE EJG R7s 20x119.6mm 120V 750W 20600lm 3200K 400u
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3200 K |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 119 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Diameter | 12 mm |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Lampvermogen | 750 W |
| Brandstand | Overig |
| Booglengte | 0 mm |
| Filament | Overig |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Lichtstroom | 20600 lm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Special application Ejg R7S 119MM 120V 750W 400u
Artikelnummer: 26724263
Fabrikantnummer: 147169