Bailey Special application Ept GX5.3 10.8V 42W fibre optics - 146903
Artikelnummer: 26539644 | Fabrikantnummer: 146903 | EAN: 8714681469033
Het productnummer van de fabrikant is 146903. Het EAN nummer is 8714681469033. Het interne artikelnummer is 26539644.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 42 W |
| Voet | GX5,3 |
| Technologie | Halogeen |
| Coolbeam | Nee |
| Diameter | 50.67 mm |
| Brandstand | Overig |
| Booglengte | 0 mm |
| Filament | Overig |
| Lampspanning | 10.8 - 10.8 V |
| Totale lengte | 44.45 mm |
| ANSI | EPT |
| Kleurtemperatuur | 2906 K |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26539644
Fabrikantnummer: 146903