Bailey Spiraled led-lamp e27 7W 922 2200K 320LM dimbaar - 80100040762
Artikelnummer: 21268872 | Fabrikantnummer: 80100040762 | EAN: 8714681407622
Omschrijving
De Bailey Spiraled led-lamp e27 7W 922 2200K 320LM dimbaar staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey Spiraled BottLed led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100040762. Het EAN nummer is 8714681407622. Het interne artikelnummer is 21268872.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Spiraled
BAI Spiraled BottLed Slim Roze E27 7W 2200K 320lm Dimbaar 230V-240V 300° 56x230mm DECO LED Filament lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Spiraled BottLed Slim Roze E27 7W 2200K 320lm Dimbaar 230V-240V 300° 56x230mm DECO LED Filament lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Spiraled BottLed
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lengte | 230 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Diameter | 56 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 46 lm/W |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 320 - 320 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Nom. stroom | 40 - 40 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 320 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Spiraled led-lamp e27 7W 922 2200K 320LM dimbaar
Artikelnummer: 21268872
Fabrikantnummer: 80100040762