Bailey Spot recessed gu10 inbouwspot SYMM >80° - extreem breedstralend schroefklem aluminium - 141967
Artikelnummer: 22609314 | Fabrikantnummer: 141967 | EAN: 8714681419670
Het productnummer van de fabrikant is 141967. Het EAN nummer is 8714681419670. Het interne artikelnummer is 22609314.
BAI Inbouwspot Vast GU10 230V Geborsteld Alu Frame 78x90mm Twist Lock CLII Downlight Set Inbouw 70mm
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Relamp spot GU10
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lamptype | Hoogvolt halogeenlamp |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Hoogte/diepte | 90 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | GU10 |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Lichtkleur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Buitendiameter | 78 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 3 - 50 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -45 - 50 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Inbouwdiameter | 70 - 70 mm |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Inbouwhoogte | 90 - 90 mm |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Inbouwbreedte | 70 - 70 mm |
| Inbouwlengte | 70 - 70 mm |
| Categorieën |
Downlighter
Armaturen |
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 5W reflector 840 4000K 390LM
Artikelnummer: 21268950
Fabrikantnummer: 80100040757
Bailey Ecobasic led spot led-lamp gu10 6,5W reflector 830 3000K 500LM dimbaar
Artikelnummer: 21571307
Fabrikantnummer: 80100041661
Bailey Baispot led-lamp gu10 7W reflector 830 3000K 500LM dimbaar
Artikelnummer: 22407205
Fabrikantnummer: 80100041606
Bailey Baispot led-lamp gu10 7W reflector 864 6400K 520LM
Artikelnummer: 22407206
Fabrikantnummer: 80100041607
Bailey Baispot led-lamp gu10 5W reflector 842 4200K 450LM
Artikelnummer: 22407207
Fabrikantnummer: 80100041608
Macbright Lux spot 1-50W ip20 gu10
Artikelnummer: 23446878
Fabrikantnummer: 8717696131735
Bailey BaiSpot LED MV PAR16 Led Spot par16 glas gu10 3.5W (35W) 280LM 830 38°
Artikelnummer: 23483315
Fabrikantnummer: 144921
Artikelnummer: 22609314
Fabrikantnummer: 141967