Bailey Subminiature T1 Bi-pin 1.27 6V 75ma 0.45W C-2R - BP13060751
Artikelnummer: 23493710 | Fabrikantnummer: BP13060751 | EAN: 8714681016985
Het productnummer van de fabrikant is BP13060751. Het EAN nummer is 8714681016985. Het interne artikelnummer is 23493710.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Nom. stroom | 75 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Voet | Bi-pin |
| Totale lengte | 9.5 mm |
| Diameter | 3.2 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.45 - 0.45 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23493710
Fabrikantnummer: BP13060751