Bailey Suspension suspension lamp TP W K gloeilamp - 141259
Artikelnummer: 21502483 | Fabrikantnummer: 141259 | EAN: 8714681412596
Omschrijving
Bailey pendelarmatuur, lamptype LED uitwisselbaar, lamphouder E27, geschikt voor aantal lampen 1, geschikt voor lampvermogen 60W, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, type dimming overig, schakeling overig
Het productnummer van de fabrikant is 141259. Het EAN nummer is 8714681412596. Het interne artikelnummer is 21502483.
Aanvullende informatie
BAI Snoerpendel Wit 80cm Ronde kabel 2x0.75mm² met Thermoplastic lamphouder E27 en conische Plafondkap Max. 2.29KG
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK00 |
| Reflector | Geen |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Kleur behuizing | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 110 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Lengte | 912 mm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Pendellengte | 800 - 800 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product