Bailey T1 1/4 we 200MM insul.8V 40ma - WP04080401
Artikelnummer: 20845611 | Fabrikantnummer: WP04080401 | EAN: 8714681166840
Het productnummer van de fabrikant is WP04080401. Het EAN nummer is 8714681166840. Het interne artikelnummer is 20845611.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur 200mm Insulated Wire Ended T1 1/4 4x12mm 8V 40mA 0.04A 0.32W Helder 10000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur 200mm Insulated Draadeinde T1 1/4 4x12mm 8V 40mA 0.04A 0.32W Helder 10000u C-2R
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 4 mm |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 8 - 8 V |
| Totale lengte | 12 mm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.32 - 0.32 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114