Bailey T1 3/4 E 5/8 24V 20ma 8000HRS - MS06240201
Artikelnummer: 20065112 | Fabrikantnummer: MS06240201 | EAN: 8714681118627
Het productnummer van de fabrikant is MS06240201. Het EAN nummer is 8714681118627. Het interne artikelnummer is 20065112.
Kleurtemperatuur
Bailey Midget Screw E5/8 T1 3/4 5.7x17mm 24V 20mA 0.02A 0.48W Helder 8000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Midget Screw E5/8 T1 3/4 5.7x17mm 24V 20mA 0.02A 0.48W Helder 8000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 17 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 8000 h |
| Voet | E5/8 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.48 - 0.48 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134