Bailey T1 3/4 E 5/8 6V 60ma 5000HRS - MS06060601
Artikelnummer: 20065088 | Fabrikantnummer: MS06060601 | EAN: 8714681118313
Het productnummer van de fabrikant is MS06060601. Het EAN nummer is 8714681118313. Het interne artikelnummer is 20065088.
Kleurtemperatuur
Bailey Midget Screw E5/8 T1 3/4 5.7x17mm 6V 60mA 0.06A 0.36W Helder 5000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BEE Midget Screw E5/8 T1 3/4 5.7x17mm 6V 60mA 0.06A 0.36W Helder 5000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 17 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | E5/8 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.36 - 0.36 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134