Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 C-2F midget flanged 14V gloeilamp - MF06140401
Artikelnummer: 20845772 | Fabrikantnummer: MF06140401 | EAN: 8714681112939
Het productnummer van de fabrikant is MF06140401. Het EAN nummer is 8714681112939. Het interne artikelnummer is 20845772.
Kleurtemperatuur
BEE Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 14V 40mA 0.04A 0.56W Helder 5000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 5.7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 14 - 14 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.56 - 0.56 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134
Artikelnummer: 20845772
Fabrikantnummer: MF06140401