Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 midget flanged 14V gloeilamp - MF06140802
Artikelnummer: 20331812 | Fabrikantnummer: MF06140802 | EAN: 8714681112960
Het productnummer van de fabrikant is MF06140802. Het EAN nummer is 8714681112960. Het interne artikelnummer is 20331812.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 14V 80mA 0.08A 1.12W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 5.7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 14 - 14 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.12 - 1.12 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20331812
Fabrikantnummer: MF06140802