Bailey T1 3/4 MF 18V 26ma C-2F - MF06180261
Artikelnummer: 20846334 | Fabrikantnummer: MF06180261 | EAN: 8714681113004
Het productnummer van de fabrikant is MF06180261. Het EAN nummer is 8714681113004. Het interne artikelnummer is 20846334.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 18V 26mA 0.026A 0.47W Helder 6000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 18V 26mA 0.026A 0.47W Helder 6000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Nom. stroom | 26 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 6000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 5.7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 18 - 18 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.47 - 0.47 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134