Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 midget flanged 18V gloeilamp - MF06180401
Artikelnummer: 20845577 | Fabrikantnummer: MF06180401 | EAN: 8714681113028
Het productnummer van de fabrikant is MF06180401. Het EAN nummer is 8714681113028. Het interne artikelnummer is 20845577.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur 370 Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 18V 40mA 0.04A 0.72W Helder 10000u C-2F
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 5.7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 18 - 18 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.72 - 0.72 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134
Artikelnummer: 20845577
Fabrikantnummer: MF06180401