Bailey T1 3/4 MF 4V 250ma 25000HRS - MF06042501
Artikelnummer: 20855498 | Fabrikantnummer: MF06042501 | EAN: 8714681112564
Het productnummer van de fabrikant is MF06042501. Het EAN nummer is 8714681112564. Het interne artikelnummer is 20855498.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 4V 250mA 0.25A 1W Helder 25000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur Midget Flanged T1 3/4 5.7x16mm 4V 250mA 0.25A 1W Helder 25000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 5.7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 4 lm |
| Lampspanning | 4 - 4 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134