Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 midget grooved 24V gloeilamp - MG06240351
Artikelnummer: 20064998 | Fabrikantnummer: MG06240351 | EAN: 8714681115169
Het productnummer van de fabrikant is MG06240351. Het EAN nummer is 8714681115169. Het interne artikelnummer is 20064998.
Kleurtemperatuur
BEE Subminiatuur Midget Grooved T1 3/4 5.7x16mm 24V 35mA 0.035A 0.84W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Nom. stroom | 35 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | Midget grooved |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.84 - 0.84 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064998
Fabrikantnummer: MG06240351