Bailey Subminiature midget grooved signaleringslamp 2700K 3LM 28V 1.12W 5.7MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - MG06280402
Artikelnummer: 20065016 | Fabrikantnummer: MG06280402 | EAN: 8714681115305
Het productnummer van de fabrikant is MG06280402. Het EAN nummer is 8714681115305. Het interne artikelnummer is 20065016.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur 7355 Midget Grooved T1 3/4 5.7x16mm 28V 40mA 0.04A 1.12W Helder 10000u C-2F
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Lichtstroom | 3 lm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | Midget grooved |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.12 - 1.12 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134
Artikelnummer: 20065016
Fabrikantnummer: MG06280402