Bailey T1 3/4 MG 36V 20ma C2-F 12000HRS - MG06360201
Artikelnummer: 20065022 | Fabrikantnummer: MG06360201 | EAN: 8714681115398
Het productnummer van de fabrikant is MG06360201. Het EAN nummer is 8714681115398. Het interne artikelnummer is 20065022.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur Midget Grooved T1 3/4 5.7x16mm 36V 20mA 0.02A 0.72W Helder 12000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BEE Subminiatuur Midget Grooved T1 3/4 5.7x16mm 36V 20mA 0.02A 0.72W Helder 12000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | Midget grooved |
| Technologie | Gloeilamp |
| Gemiddelde nom. levensduur | 12000 h |
| Lampspanning | 36 - 36 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.72 - 0.72 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |