Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 DC midget grooved 24V led - LG1601D28G
Artikelnummer: 20064803 | Fabrikantnummer: LG1601D28G | EAN: 8714681106105
Het productnummer van de fabrikant is LG1601D28G. Het EAN nummer is 8714681106105. Het interne artikelnummer is 20064803.
BAI Miniatuur Single LED Midget Grooved T1 3/4 5.7x16mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Groen |
| Krypton | Nee |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | Midget grooved |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064803
Fabrikantnummer: LG1601D28G