Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp T1 3/4 ac/DC midget grooved 24V led - LG1601C28W
Artikelnummer: 21033299 | Fabrikantnummer: LG1601C28W | EAN: 8714681105887
Het productnummer van de fabrikant is LG1601C28W. Het EAN nummer is 8714681105887. Het interne artikelnummer is 21033299.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Diameter | 5.7 mm |
| Voet | Midget grooved |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033299
Fabrikantnummer: LG1601C28W