Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 frans CC-2F midget flanged 28V gloeilamp - MF14280241
Artikelnummer: 20064965 | Fabrikantnummer: MF14280241 | EAN: 8714681113592
Het productnummer van de fabrikant is MF14280241. Het EAN nummer is 8714681113592. Het interne artikelnummer is 20064965.
Kleurtemperatuur
BEE Subminiatuur 180 Midget Flanged French T1 3.2x13mm 28V 24mA 0.024A 0.67W Helder 10000u CC-2F
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Nom. stroom | 24 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lichtstroom | 1 lm |
| Totale lengte | 13 mm |
| Voet | Midget flanged |
| Diameter | 3.2 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.67 - 0.67 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1
Artikelnummer: 20064965
Fabrikantnummer: MF14280241