Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 us C-2R midget flanged 5V gloeilamp - MF03050601
Artikelnummer: 20846235 | Fabrikantnummer: MF03050601 | EAN: 8714681112151
Het productnummer van de fabrikant is MF03050601. Het EAN nummer is 8714681112151. Het interne artikelnummer is 20846235.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur 685 Midget Flanged US T1 3.2x9.5mm 5V 60mA 0.06A 0.3W Helder 25000u C-2R
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 60 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | Midget flanged |
| Totale lengte | 9.5 mm |
| Diameter | 3.2 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 2 lm |
| Lampspanning | 5 - 5 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.3 - 0.3 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1
Artikelnummer: 20846235
Fabrikantnummer: MF03050601