Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 we C-2F draadeind 12V gloeilamp - WE03120301
Artikelnummer: 21033681 | Fabrikantnummer: WE03120301 | EAN: 8714681165294
Het productnummer van de fabrikant is WE03120301. Het EAN nummer is 8714681165294. Het interne artikelnummer is 21033681.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 30 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Diameter | 3.2 mm |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Totale lengte | 6.35 mm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.36 - 0.36 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1
Artikelnummer: 21033681
Fabrikantnummer: WE03120301