Bailey T1 we 14V 40ma C-2F - WE03140401
Artikelnummer: 20845795 | Fabrikantnummer: WE03140401 | EAN: 8714681165362
Het productnummer van de fabrikant is WE03140401. Het EAN nummer is 8714681165362. Het interne artikelnummer is 20845795.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur 871 Wire Ended T1 3.2x6.35mm 14V 40mA 0.04A 0.56W Helder 10000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur 871 Draadeinde T1 3.2x6.35mm 14V 40mA 0.04A 0.56W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 3.2 mm |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 14 - 14 V |
| Totale lengte | 6.35 mm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.56 - 0.56 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1