Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp T1 we CC-2F draadeind 28V gloeilamp - WE03280241
Artikelnummer: 20066159 | Fabrikantnummer: WE03280241 | EAN: 8714681165430
Het productnummer van de fabrikant is WE03280241. Het EAN nummer is 8714681165430. Het interne artikelnummer is 20066159.
Kleurtemperatuur
BEE Subminiatuur 6838 Draadeinde T1 3.2x6.35mm 28V 24mA 0.024A 0.67W Helder 16000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Nom. stroom | 24 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 16000 h |
| Diameter | 3.2 mm |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Totale lengte | 6.35 mm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.67 - 0.67 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1
Artikelnummer: 20066159
Fabrikantnummer: WE03280241