Bailey T1 we 5V 115ma C-2R - WE03051151
Artikelnummer: 20846784 | Fabrikantnummer: WE03051151 | EAN: 8714681165225
Het productnummer van de fabrikant is WE03051151. Het EAN nummer is 8714681165225. Het interne artikelnummer is 20846784.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur 715 Wire Ended T1 3.2x6.35mm 5V 115mA 0.115A 0.58W Helder 1.9lm 40000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BEE Subminiatuur 715 Draadeinde T1 3.2x6.35mm 5V 115mA 0.115A 0.58W Helder 1.9lm 40000u C-2R
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lichtstroom | 1.9 lm |
| Diameter | 3.2 mm |
| Nom. stroom | 115 mA |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 5 - 5 V |
| Totale lengte | 6.35 mm |
| Lampvermogen | 0.58 - 0.58 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1