Bailey T1 we 5V 30ma C-2R - WE03050301
Artikelnummer: 20846429 | Fabrikantnummer: WE03050301 | EAN: 8714681165164
Het productnummer van de fabrikant is WE03050301. Het EAN nummer is 8714681165164. Het interne artikelnummer is 20846429.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur 7210 Wire Ended T1 3.2x6.35mm 5V 30mA 0.03A 0.15W Helder 25000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur 7210 Draadeinde T1 3.2x6.35mm 5V 30mA 0.03A 0.15W Helder 25000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 30 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 3.2 mm |
| Voet | Draadeind |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 5 - 5 V |
| Totale lengte | 6.35 mm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.15 - 0.15 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 3,17-3,17MM
Artikelnummer: 20064629
Fabrikantnummer: LAMPEXT1