Bailey Subminiature W2,1 X 9,5D indicatie- en signaleringslamp 2700K 12V 3W 10MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - WB28122501
Artikelnummer: 20066087 | Fabrikantnummer: WB28122501 | EAN: 8714681164358
Het productnummer van de fabrikant is WB28122501. Het EAN nummer is 8714681164358. Het interne artikelnummer is 20066087.
Kleurtemperatuur
BEE Subminiatuur 504 T10 Wedge-Base W2.1X9.5D 10x26mm 12V 250mA 0.25A 3W Helder 5000u C-2V
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Voet | W2,1 x 9,5d |
| Totale lengte | 26 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20066087
Fabrikantnummer: WB28122501