Bailey Subminiature W2,1 X 9,5D signaleringslamp wedge-base 24V 3W 10MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - WB2824125G
Artikelnummer: 20066093 | Fabrikantnummer: WB2824125G | EAN: 8714681164594
Het productnummer van de fabrikant is WB2824125G. Het EAN nummer is 8714681164594. Het interne artikelnummer is 20066093.
BEE Subminiatuur T10 Wedge-Base W2.1X9.5D 10x26mm 24V 125mA 0.125A 3W Groen 2000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Groen |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | W2,1 x 9,5d |
| Totale lengte | 26 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20066093
Fabrikantnummer: WB2824125G