Bailey Subminiature W2,1 X 9,5D signaleringslamp 2700K 12V 21W 15MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - WB35121750
Artikelnummer: 20858765 | Fabrikantnummer: WB35121750 | EAN: 8714681164884
Het productnummer van de fabrikant is WB35121750. Het EAN nummer is 8714681164884. Het interne artikelnummer is 20858765.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur T15 Wedge-Base W2.1X9.5D 15x36mm 12V 1750mA 1.75A 21W Helder 1000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Totale lengte | 36 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | W2,1 x 9,5d |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Nom. stroom | 1750 mA |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 21 - 21 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20858765
Fabrikantnummer: WB35121750