Bailey Special application TL-buis 10W 340MM 2700K - FTR10W827
Artikelnummer: 20470452 | Fabrikantnummer: FTR10W827 | EAN: 8714681054383
Het productnummer van de fabrikant is FTR10W827. Het EAN nummer is 8714681054383. Het interne artikelnummer is 20470452.
Kleurtemperatuur
BAI Buis T4 G5 10W 2700K 12x340mm zonder pinnen TL-buis Fluorescentielamp
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Fluorescent
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvermogen | 10 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Lengte | 340 mm |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Lichtkleur | 827 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Lichtstroom | 630 lm |
| Voet | G5 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Toepassing | Algemeen |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Spectrumlamp | Nee |
| Ringdiameter | 0 mm |
| Buisdiameter | 12 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Lampaanduiding | T4 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20470452
Fabrikantnummer: FTR10W827