Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp C-2F T4,5 24V gloeilamp - T4524050
Artikelnummer: 20065736 | Fabrikantnummer: T4524050 | EAN: 8714681148655
Het productnummer van de fabrikant is T4524050. Het EAN nummer is 8714681148655. Het interne artikelnummer is 20065736.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Telefoon T4.5 4x16mm 24V 50mA 0.05A 1.2W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Voet | T4,5 |
| Diameter | 4 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114
Artikelnummer: 20065736
Fabrikantnummer: T4524050