Bailey T4.5 4x16 5V 120ma C-2V - T4505120
Artikelnummer: 20856596 | Fabrikantnummer: T4505120 | EAN: 8714681148440
Het productnummer van de fabrikant is T4505120. Het EAN nummer is 8714681148440. Het interne artikelnummer is 20856596.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T4.5 4x16mm 5V 120mA 0.12A 0.6W Helder 5000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T4.5 4x16mm 5V 120mA 0.12A 0.6W Helder 5000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 120 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 16 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Voet | T4,5 |
| Diameter | 4 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 5 - 5 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.6 - 0.6 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114