Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp CC-2F T4,6 48V gloeilamp - T4648020
Artikelnummer: 21033453 | Fabrikantnummer: T4648020 | EAN: 8714681149058
Het productnummer van de fabrikant is T4648020. Het EAN nummer is 8714681149058. Het interne artikelnummer is 21033453.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 22 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Voet | T4,6 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.96 - 0.96 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114
Artikelnummer: 21033453
Fabrikantnummer: T4648020