Bailey T4.6 4x22 6V 20ma C-2V - T4606020
Artikelnummer: 20845711 | Fabrikantnummer: T4606020 | EAN: 8714681148778
Het productnummer van de fabrikant is T4606020. Het EAN nummer is 8714681148778. Het interne artikelnummer is 20845711.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T4.6 4x22mm 6V 20mA 0.02A 0.12W Helder 10000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Telefoon T4.6 4x22mm 6V 20mA 0.02A 0.12W Helder 10000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 22 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Voet | T4,6 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.12 - 0.12 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114