Bailey T4.6 4x22 70V 20ma CC-2F - T4670020
Artikelnummer: 21033125 | Fabrikantnummer: T4670020 | EAN: 8714681149126
Het productnummer van de fabrikant is T4670020. Het EAN nummer is 8714681149126. Het interne artikelnummer is 21033125.
Kleurtemperatuur
Miniatuur telefoon
BAI Miniatuur Telefoon T4.6 4x22mm 70V 20mA 0.02A 1.4W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 22 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Voet | T4,6 |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 70 - 70 V |
| Lampvermogen | 1.4 - 1.4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 4,12-4,12MM
Artikelnummer: 20064635
Fabrikantnummer: LAMPEXT114