Bailey T5.5 5x30 16V 50ma C-2F - T5516050
Artikelnummer: 20846745 | Fabrikantnummer: T5516050 | EAN: 8714681149287
Het productnummer van de fabrikant is T5516050. Het EAN nummer is 8714681149287. Het interne artikelnummer is 20846745.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 16V 50mA 0.05A 0.8W Helder 5000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 16V 50mA 0.05A 0.8W Helder 5000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 16 - 16 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.8 - 0.8 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112