Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp T5,5 48V gloeilamp - T5548025
Artikelnummer: 12872779 | Fabrikantnummer: T5548025 | EAN: 8714681149706
Het productnummer van de fabrikant is T5548025. Het EAN nummer is 8714681149706. Het interne artikelnummer is 12872779.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 48V 25mA 0.025A 1.2W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Nom. stroom | 25 mA |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112
Artikelnummer: 12872779
Fabrikantnummer: T5548025