Bailey T5.5 5x30 48V 50ma CC-2F - T5548050
Artikelnummer: 22727258 | Fabrikantnummer: T5548050 | EAN: 8714681149751
Het productnummer van de fabrikant is T5548050. Het EAN nummer is 8714681149751. Het interne artikelnummer is 22727258.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 48V 50mA 0.05A 2.4W Helder 5000h CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 48V 50mA 0.05A 2.4W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112