Bailey T5.5 5x30 60V 40ma CC-2F - T5560040
Artikelnummer: 20846172 | Fabrikantnummer: T5560040 | EAN: 8714681149812
Het productnummer van de fabrikant is T5560040. Het EAN nummer is 8714681149812. Het interne artikelnummer is 20846172.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 60V 40mA 0.04A 2.4W Helder 5000h CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T5.5 5x30mm 60V 40mA 0.04A 2.4W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 60 - 60 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112