Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp DC T5,5 24V led - LT3001D28W
Artikelnummer: 20064854 | Fabrikantnummer: LT3001D28W | EAN: 8714681109373
Het productnummer van de fabrikant is LT3001D28W. Het EAN nummer is 8714681109373. Het interne artikelnummer is 20064854.
Kleurtemperatuur
BAI Telefoon Single LED T5.5 5.5x30mm 24-28V DC 20mA 0.02A 0.48W Wit 7000K 5lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 30 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Diameter | 5.5 mm |
| Kleurtemperatuur | 7000 K |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.48 - 0.48 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064854
Fabrikantnummer: LT3001D28W