Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC T5,5 48V led - LT3001C48W
Artikelnummer: 21033210 | Fabrikantnummer: LT3001C48W | EAN: 8714681403549
Het productnummer van de fabrikant is LT3001C48W. Het EAN nummer is 8714681403549. Het interne artikelnummer is 21033210.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | T5,5 |
| Diameter | 5.5 mm |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 0.72 - 0.72 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21033210
Fabrikantnummer: LT3001C48W