Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp CC-2F T5,5K 48V gloeilamp - T5648020
Artikelnummer: 20065862 | Fabrikantnummer: T5648020 | EAN: 8714681150184
Het productnummer van de fabrikant is T5648020. Het EAN nummer is 8714681150184. Het interne artikelnummer is 20065862.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Telefoon T5.5K 5x22mm 48V 20mA 0.02A 0.96W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 22 mm |
| Voet | T5,5K |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.96 - 0.96 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112
Artikelnummer: 20065862
Fabrikantnummer: T5648020