Bailey T5.5K 5x22 6V 40ma C-2V - T5606040
Artikelnummer: 20846406 | Fabrikantnummer: T5606040 | EAN: 8714681149898
Het productnummer van de fabrikant is T5606040. Het EAN nummer is 8714681149898. Het interne artikelnummer is 20846406.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T5.5K 5x22mm 6V 40mA 0.04A 0.24W Helder 10000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T5.5K 5x22mm 6V 40mA 0.04A 0.24W Helder 10000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 22 mm |
| Voet | T5,5K |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.24 - 0.24 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112