Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp DC T5,5K 24V led - LT2201D28W
Artikelnummer: 20064845 | Fabrikantnummer: LT2201D28W | EAN: 8714681108918
Omschrijving
Bailey Miniature Telephone indicatie- en signaleringslamp, wit, diameter 5.5mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet T5.5K, lampspanning 24 - 28V, totale lengte 22mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 15mA, 0.36W, temperatuur 6000K, gemiddelde nom. levensduur 30000u,
Het productnummer van de fabrikant is LT2201D28W. Het EAN nummer is 8714681108918. Het interne artikelnummer is 20064845.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Telefoon Single LED T5.5K 5.5x22mm 24-28V DC 15mA 0.015A 0.36W Wit 6000K 5lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BAI Telefoon Single LED T5.5K 5.5x22mm 24-28V DC 15mA 0.015A 0.36W Wit 6000K 5lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Telefoon Single LED T5.5K 5.5x22mm 24-28V DC 15mA 0.015A 0.36W Wit 6000K 5lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 5.5 mm |
| Totale lengte | 22 mm |
| Voet | T5,5K |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.36 - 0.36 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp DC T5,5K 24V led
Artikelnummer: 20064845
Fabrikantnummer: LT2201D28W