Bailey Subminiature W2 X 4,6D signaleringslamp wedge 24V 1.2W 5MM gloeilamp buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - WB2024050R
Artikelnummer: 20066063 | Fabrikantnummer: WB2024050R | EAN: 8714681164006
Het productnummer van de fabrikant is WB2024050R. Het EAN nummer is 8714681164006. Het interne artikelnummer is 20066063.
BEE Subminiatuur T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 24V 50mA 0.05A 1.2W Rood 1000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Kleur | Rood |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Voet | W2 x 4,6d |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112
Artikelnummer: 20066063
Fabrikantnummer: WB2024050R