Bailey Subminiature indicatie- en signaleringslamp W2 X 4,6D 28V gloeilamp - WB20280401
Artikelnummer: 10736941 | Fabrikantnummer: WB20280401 | EAN: 8714681164082
Het productnummer van de fabrikant is WB20280401. Het EAN nummer is 8714681164082. Het interne artikelnummer is 10736941.
Kleurtemperatuur
BAI Subminiatuur 85 T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 28V 40mA 0.04A 1.12W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Voet | W2 x 4,6d |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.12 - 1.12 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 10736941
Fabrikantnummer: WB20280401