Bailey T5 wedge 6.3V 40ma 10000H C-2V - WB20060401
Artikelnummer: 20846804 | Fabrikantnummer: WB20060401 | EAN: 8714681163603
Het productnummer van de fabrikant is WB20060401. Het EAN nummer is 8714681163603. Het interne artikelnummer is 20846804.
Kleurtemperatuur
Bailey Subminiatuur 84 T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 6.3V 40mA 0.04A 0.25W Helder 10000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Subminiatuur 84 T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 6.3V 40mA 0.04A 0.25W Helder 10000u C-2V
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Subminiature
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Voet | W2 x 4,6d |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6.3 - 6.3 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.25 - 0.25 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,1-5,1MM
Artikelnummer: 20064632
Fabrikantnummer: LAMPEXT112